DMG MORI is looking for Service Technicians

Staňte se servisním technikem u DMG MORI!

Udáváme krok ve 42 odvětvích a jsme celosvětově předním výrobcem strojů na obrábění řezáním. Našim zákazníkům nabízíme soustruhy a frézovací stroje, ale i stroje využívající pokročilé technologie, jako jsou ULTRASONIC, LASERTEC a ADDITIVE MANUFACTURING, a také automatizovaná a komplexní technologická řešení.

Výrobky vyrobené na strojích od společnosti DMG MORI provázejí lidstvo každý den po celé naší planetě, oblétávají zeměkouli nebo se dokonce vydávají až na vzdálené cesty po galaxiích. V 79 zemích světa pracuje pro naši společnost coby „Global One Company“ více než 12 000 zaměstnanců na 157 obchodních a servisních pobočkách. Díky tomu jsme našim zákazníkům všude na dosah – napříč všemi kontinenty.

Popis pracovní pozice

Naši servisní technici jsou na výrobu orientovaní specialisté, kteří hledají řešení namísto problémů.

Pracovní náplň

Servicetechniker
  • Diagnostika a řešení problémů pro širokou škálu technických problémů našich zákazníků
  • Odstraňování problémů a opravy na místě
  • Spouštění chodu strojů a komponent
  • Kompletní technické poradenství a podpora našich zákazníků

Profil žadatele

  • Technické vzdělání s dobrou znalostí mechaniky, mechatroniky nebo elektroniky
  • Technická odbornost z několikaleté praxe v oblasti servisu (údržba a opravy) nebo při uvádění do provozu či údržbě obráběcích a frézovacích strojů (nejlépe s praktickými zkušenostmi se zacházením se strojiDMG MORI)
  • Zběhlost v používání CNC řídicích systémů (např. Siemens, Heidenhain, Fanuc, Mitsubishi nebo MAPPS)
  • Práce jako služba, přátelský přístup k zákazníkům a radost z přímého kontaktu se zákazníky
  • Nadprůměrná ochota cestovat a vysoká míra flexibility

Poskytujeme

  • Mzda srovnatelná s ohodnocením v našem oboru a možnost kariérního růstu při stabilním počtu stálých zákazníků

  • Bonusy za vývoj dalších obchodních možností

  • Technická školení v zahraničních závodech uvnitř etablovaného multinárodního pracovního kolektivu

  • Služební vůz i k soukromým účelům

  • Mobilní komunikační a počítačové vybavení

Přihlaste se hned

PŘIHLASTE SE  HNED TEĎ A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ DYNAMICKÉHO TÝMU!

Nová obsahová položka (2)

Mr. Bartosz Powietrzynski
HR Business Partner Jižní Evropa

Gildemeisterstr. 60
DE-33689 Bielefeld
Tel.: +49 (0) 151 1084 2352
career.europe@dmgmori.com

Umístění

Prodej a servis

DMG MORI Czech s.r.o.

DMG MORI Czech s.r.o.

DMG MORI video

DMG MORI – DYNAMIC . EXCELLENCE

Zjistěte víc o DMG MORI